آرامش و امنیت

راهکارهای مختلف وی‌دپ

راهکارهای ارائه شده توسط وی‌دپ نه تنها تامین‌کننده نیازهای حفاظتی و امنیتی مجموعه‌های مختلف می‌باشد، بلکه می‌توان کاربردهای وسیعی را در استفاده از نرم‌افزارهای این مجموعه از بهینه کردن فرآیندهای کاری در سازمان تا راهبری خودکار بسیاری از فرآیندها و در نتیجه افزایش موثر میزان بهره‌وری سازمان در نظر گرفت. معماری سیستم و امکان بومی‌سازی نرم‌افزار بر اساس نیازهای هر صنعت میزان تاثیر‌گذاری وی‌دپ را به شدت افزایش می‌دهد. در طراحی و معماری نرم‌افزار سعی بر این شده تا حد امکان پاسخگوی نیازهای متفاوت مجموعه‌های مختلف باشیم. 

نظارت شهری

فرودگاه

حمل‌ونقل عمومی

ورزشگاه‌ها

ترافیک

دانشگاه‌ها

شهر امن پدید آورنده جذابیت‌های گوناگون از جنبه‌های تجاری، سرمایه‌گذاری، سلامت و از همه مهم‌تر آرامش و آسایش شهروندان می‌باشد. ما بر آنیم تا تسهیل‌کننده روند تصمیم‌گیری در حوزه‌های حیاتی جهت تصمیم‌گیران شهری نیز باشیم.

از مهمترین معضلات شهری به خصوص در شهرهای بزرگ ترافیک و نحوه پایش و مدیریت آن است. مانیتورینگ موثر دوربین‌های شهری تسهیل‌کننده روند نظارت و تصمیم‌گیری در حوزه‌های ترافیکی می‌باشد.

سیستم‌های حمل‌ونقل عمومی از حیاتی‌ترین و اساسی‌ترین زیرساخت‌های شهری به شمار می‌روند. با کنترل هوشمند و نظارت دائم آرامش را می‌توان به شهروندان هدیه داد.

امروزه سفرهای هوایی تجربه‌ای فراتر از جابه‌جایی مسافرین می‌باشند، تجربه خرید از بزرگ‌ترین مراکز خرید، سرگرمی و صرف غذا در رستوران‌ها، محیط‌های فرودگاهی را به اکوسیستمی متمایز تبدیل کرده، که حفظ امنیت آن‌ها را امری بسیار ضروری نموده است.

دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی دارای استانداردهای خاص از لحاظ امنیتی و نهایتاً فراهم آوردن آرامش و رضایت خاطر می‌باشند. راهکارهای مبتنی بر هوشمندسازی وی‌دپ فراهم‌آورنده محیط آرام برای دانشجویان می‌باشد. 

ورزشگاه‌ها و اماکن ورزشی از مکان‌هایی هستند که روزمره پذیرای طیف وسیعی از افراد می‌باشند. شناسایی افراد متردد، کنترل و انجام واکنش سریع در زمان مناسب از مهمترین ملاحظات در طراحی سیستم‌های حفاظتی ورزشگاه‌ها می‌باشد. 

توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر

بانک‌ها

مراکز درمانی

مراکز تجاری

سازمان‌ها

مراکز تجاری با توجه به حجم گسترده تردد شهروندان از حیاتی‌ترین مکان‌های شهری به شمار میروند. در کنار ارائه راهکارهای نظارتی به منظور افزایش ضریب امنیت این مکان‌ها، راهکارهای هوشمند پردازش تصویر ما سهم به‌ سزایی در افزایش میزان فروش و ارتقاء نحوه فروش این مراکز و نیز افزایش میزان رضایت مراجعه‌کنندگان دارند.

بانک‌ها حیاتی‌ترین زیرساخت اقتصادی هر کشور می‌باشند. تامین امنیت بانک‌ها و شهروندان حاضر در محیط بانک از مهمترین دغدغه‌های متولیان امنیت شهری می‌باشد. با کنترل و مانیتورینگ هوشمند محیط‌های بانکی، امنیت محیط‌های بانکی را به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش دهیم.

سازمان‌های بزرگ و شرکت‌ها می‌توانند با به‌ کارگیری راهکارهای هوشمند نظارتی، میزان کارایی پرسنل خود و بازدهی سازمان را به نحو موثری افزایش داده و همچنین با افزایش امنیت سازمان و ایمنی کارکنان نقشی موثر در سودآوری مجموعه داشته باشند.

راهکارهای هوشمندانه وی‌دپ، میزان هوشمندی را در مراکز درمانی افزایش داده و نقش موثری در ارتقا امنیت این مراکز و نیز میزان بهره‌وری کاری ایفا می‌نماید. 

توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر